Vanwege de aangekondigde hoge temperaturen en om u in de best mogelijke omstandigheden te kunnen ontvangen, worden de openingsuren van onze loketten in de Frankrijkstraat uitzonderlijk aangepast.
đź“… Van woensdag 12 en dinsdag 13 augustus 2026 staan onze medewerkers voor u klaar van 7.30 uur tot 13.00 uur. Door deze aanpassing kunnen de wachttijden beĂŻnvloed worden.
👉 Met afspraak: Personen met een afspraak vóór 13.030 uur worden verzocht zich aan te melden op het afgesproken tijdstip. Hebt u een afspraak in de namiddag, dan nemen onze medewerkers contact met u op om een nieuwe afspraak in te plannen. U kunt zich ook zonder afspraak aanbieden.
👉 Zonder afspraak: Er verandert niets: de dienstverlening blijft tot uiterlijk 12.00 uur beschikbaar.
Aangezien de hitte voor iedereen een grote impact heeft, vragen wij u vriendelijk respect te tonen voor het gemeentepersoneel dat zich dagelijks inzet om u zo goed mogelijk van dienst te zijn.